Hizmetlerimiz

İrfan Uysal Sigorta Aracılık Hizmetleri Olarak 2007 Yılında Kurulmuş Olup, Başladığı Günden İtibaren Asıl Hedefi Müşteri Odaklı Olup, Yenilikçi Vizyonumuzu Sürdürülebilirliğidir. Genç Ekibimiz ile Bireysel ve Kurumsal Müşterilerimize 2 Şubede Hizmet Vermekteyiz.

Trafik Sigortası, sigortalı aracın kazaen diğer araç ve araçtaki üçüncü şahıslara verebileceği hasarları, önceden belirlenen limitler dâhilinde karşılar.

Kasko Sigortası, sizin için en güvenli yol deneyimine imkân sağlıyor. Bunun için çarpışmadan hırsızlığa, selden doluya, yolda kalmadan yaralanmaya kadar birçok riske karşı aracınızı, araç içindeki eşyaları güvence altına alıyor.

Konut sigortası yaptırarak evinizin ve eşyalarınızın yanı sıra evinizde yaşayanları ve sorumluluklarını da teminat altına alabilirsiniz. Hırsızlıktan çilingir hizmetine, su basmasından yangına, cam kırılmasından komşularınıza vereceğiniz maddi hasarlara kadar konutunuzla birlikte koruma altına almaktadır.

Zorunlu deprem sigortası ile binada oluşan maddi zararlar (deprem sonucu yangını, deprem sonucu yer kaymasının, deprem sonucu infilakın DASK tarafından sigorta bedeline kadar teminat altına alınmasıdır.

Sigortalının, anlaşmalı yada anlaşması olmayan tüm sağlık kurumlarında; ayakta yada yatarak yapılacak tedavilerden , doktor muayenelerine, röntgen ve tahlillerden ilaç masraflarına , cerrahi müdahalelerden doğuma kadar sizin , dilerseniz tüm ailenizin sağlık ihtiyaçlarını güvence altına alan bir sigorta ürünüdür.

İşyerinizi ve isteğe bağlı olarak içinde yer alan muhteviyatınızı yangın, hırsızlık ve sel / su baskınından; iş durması ve kira kaybına kadar birçok riske karşı güvence altına almanız mümkün. Dilerseniz işyerinizde bulunan makineleri teminat altına alabilirsiniz.

Seyahat sigortası, seyahat sırasında ortaya çıkabilecek trafik kazaları, yolculuk iptalleri veya uçak seferinin gecikmesi gibi çeşitli risklere karşı güvence sağlar böylece çeşitli seyahat risklerinden mali durumunuzun etkilenmemesini sağlayabilirsiniz.

Site/apartman sakinleri, ortak yaşam alanlarında her gün birbirinden farklı birçok riskle karşı karşıya kalıyor. Bu da yöneticilere ortak alanların güvenliği

açısından önemli sorumluluklar yüklüyor. Site/apartman yöneticilerinin sorumluluklarını paylaşmak için özel olarak geliştirdiği site ortak alan sigortası ile tüm sakinleri toplu yaşam alanlarında kapsamlı teminatlarla güvence altına alıyor.

Herhangi bir yükün, onu taşımaya uygun karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu nakil vasıtalarıyla bir yerden başka bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasar ve zararları nakliyat sigortasıyla güvence altına alır.

Günlük yaşantınızda başınıza gelebilecek vefat, sakatlık gibi birçok riski poliçenizde belirtilen tutarda teminat altına alarak bu riskler gerçekleştiğinde maddi güvence sağlayan koruma amacında olacaktır.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİP TEKLİF ALIN

Bize Yazın